Izbori za članove Nacionalnog vijeća učenika
Autor: Domagoj Babić, 22. 11. 2012.

I dok su u Vukovaru novi izbori odrađeni, a u mnogim drugim gradovima se pripremaju, uključite se i vi u izbore i stvaranje vijeća učenika po županijama!

Želiš se uključiti u rad vijeća učenika svoje županije ili Nacionalno vijeće učenika? Unaprijediti obrazovanje, upoznati nove ljude, iza sebe ostaviti rezultate i učiniti nešto opipljivo za prava i položaj učenica i učenika? Savjetovati ministra o obrazovanju?

Ako je odgovor da, sada je idealan trenutak za pridruživanje Nacionalnom vijeću učenika! Nakon što je mandat proteklog saziva Vijeća istekao, kako bismo i dalje mogli djelovati i predstavljati učenike i njihova prava, potrebna nam je i tvoja pomoć.

Uskoro će do svih škola doći naš dopis kojim se pozivaju učenici da organiziraju vijeće učenika svoje županije i u njima provedu izbore za svoje predstavnike u Nacionalnom vijeću učenika. Ukoliko želiš saznati više o svemu i odmah početi raditi, javi nam se!

Uključi se u našu facebook grupu kako bi raspravljao o najnovijim promjenama u obrazovanju!

A evo i poticaja!