Predstavljanje koledža Harvard u Zagrebu
Autor: domagoj babic8, 27. 1. 2010.

u petak, 29.01. u 19.45 u Europskom domu Zagreb održat će se prezentacija dodiplomskog studija na Harvard koledžu za sve zainteresirane učenike srednjih škola.

Drage učenice, učenici i svi zainteresirani,

u petak, 29.01. u 19.45 održat će se prezentacija dodiplomskog studija na Harvard koledžu za sve zainteresirane učenike srednjih škola.

Ovom Vas prilikom pozivamo da prisustvujete ovoj zanimljivoj prezentaciji u prostorijama Europskoga doma Zagreb (Jurišićeva 1).

Predavanje i odgovore na pitanja nakon prezentacije će održati gđa Ortloff.

Očekujemo Vas!

Dear Students,

A presentation of Harvard College undergraduate program  will be held this Friday, January 29th at 19.45 for all interested high school students and others interested in this lecture. We invite you to join us in the European House hall (Jurisiceva 1, near Trg Bana Jelacica).

Mrs. Ortloff will be holding the lecture and answering your questions after the presentation.

We’re expecting you !