Izbori u Dubrovniku
Autor: domagoj babic8, 7. 4. 2011.

Dana 28.03.2011.g. u 14 sati održana je sjednica učeničkog vijeća u Umjetničkoj školi Luke Sorkočevića povodom biranja predstavnika i potpredstavnika Vijeća učenika Dubrovačko-neretvanske županije.

Dana 28.03.2011.g. u 14 sati održana je sjednica učeničkog vijeća u Umjetničkoj školi Luke Sorkočevića povodom biranja predstavnika i potpredstavnika Dubrovačko-neretvanske županije.
Novoizabrani predstavnik je Tonko Bogovac, učenik trećega razreda Gimnazije, a novoizabrana potpredstavnica je Mateja Korda, učenica trećega razreda Medicinske škole. Za mjesto zapisničara je izabrana Katija Bušlje,učenica Umjetničke škole Luke Sorkočevića. Na sjednici se također raspravljalo o novim projektima za 2011. godinu, nakon čega je odlučeno sazivanje nove sjednice za dogovaranje o detaljima.