Održani izbori i u Karlovcu
Autor: domagoj babic8, 28. 4. 2011.

na konstituirajućoj sjednici Vijeća učenika Karlovačke županije održane 14. travnja u Karlovcu, u Gimnaziji Karlovac, izabrano je novo vodstvo Vijeća.

Nakon utvrđenog kvoruma – natpolovične većine nazočnih predstavnika škola s područja Karlovačke Županije, za mjesto predsjednika VUKŽ predložena su tri kandidata:

1. Iva Lucijanić – učenica 3. razreda Gimnazije u Karlovcu,
  2. Filip Trezner – učenik 1. razreda Šumarske i drvodjeljske škole u Karlovcu i
  3. Karla Tripalo – učenica 2. razreda Gimnazije Bernardina Frankopana u Ogulinu

Glasovanje je provođeno tajno, povjerenstvo (članovi Radnog predsjedništva) je nakon prebrojenih glasova utvrdilo jednak broj glasova za dva kandidata Filipa Treznera i Karlu Tripalo.
Prije provođenja drugog kruga glasovanja kandidati su predstavili svoj pčan i program.
U drugom krugu glasovanja Karla Tripalo izabrana je za predsjednicu većim brojem glasova,
a za potpredsjednika VUKŽ izabran je Filip Trezner.

Priloženi dokumenti:
SKRACENI_ZAPISNIK_-_KOnst.sj._VUKZ(2).doc (57.00 KB)