Radni sastanak Nacionalnog vijeća učenika Republike Hrvatske
Autor: Petra Mavrinac, 13. 4. 2021.

Radni sastanak Nacionalnog vijeća učenika Republike Hrvatske održan 12. travnja 2021. godine

Radni sastanak Nacionalnog vijeća učenika Republike Hrvatske održan je 12. travnja 2021. godine s početkom u 17 sati u virtualnom okruženju preko platforme ZOOM. Na sastanku je sudjelovalo 13 učenika članova Nacionalnog vijeća učenika Republike Hrvatske od ukupno 21 imenovanog učenika, čime je ispunjen kvorum.

Na sastanku se govorilo o važnim temama za učenike kao što je „on-line“ nastava s naglaskom na „on-line“ nastavu za maturante, popis lektirnih djela, državna matura i tehnički problemi s kojima se učenici susreću.

Radna skupina za maturu će identificirati najvažnije poteškoće te će o nalazima izvijestiti Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Nacionalno vijeće učenika Republike Hrvatske poziva učenike da se sa svojim pitanjima i prijedlozima obrate Vijeću putem elektroničke adrese: ured@nvurh.skole.hr.