Konferencija vijeća učenika JI Europe
Autor: domagoj babic8, 28. 2. 2009.

Nevladina organizacija Omladinski komunikativni centar - OKC u Banja Luci, BiH zajedno s Edukativnim centrom Kruševac i Edukacijskim centrom Leskovac organizira Konferenciju učeničkih organizacija Jugoistočne Europe u Vrnjačkoj Baniji (Srbija), 1.-4. ožujka.

S obzirom da je planirano da predstavnici školskih vijeća učenika iz Hrvatske, kao i Nacionalnog vijeća učenika RH sudjeluju u radu konferencije, poslali su pozive e-mailom svim srednjim školama u Hrvatskoj i Nacionalnom vijeću učenika RH.
NVURH se odazvao te će nas predstavljati Nina Jocić (Osijek) i Ivan Rubil (Krapina). Iz Lijepe naše će sveukupno biti 12 predstavnika.

Za sve one koji žele znati više, u privitku su svi materijali - program, raspored, poziv...

Priloženi dokumenti:
Pozivno pismo Konferencija za skole.pdf (286.55 KB)