Generalna skupština ASuBiH-a
Autor: domagoj babic8, 17. 10. 2009.

Dopredsjednik i predsjednik NVURH-a, Benjamin Tkalčec i Domagoj Babić, sudjelovali su kao gosti na godišnjoj generalnoj skupštini ASuBiH-a, održanoj u Sarajevu, 27.-29.9.

U hotelu Hollywood na sarajevskoj Ilidži održana je godišnja generalna skupština Asocijacije srednjoškolaca u BiH. Kao i prošle godine, naši kolege iz BiH-a pozvali su predstavnike NVURH kao goste, uz predstavnike UNSS-a, kao i još nekoliko organizacija mladih iz BiH. Održana je PowerPoint prezentacija O NVURH-u, a kao zahvalnost na podršci i suradnji predsjedniku ASuBiH-u, Faruku Trgiću, na poklon je uručena slika, ručni rad djece iz COO Kuršanec.

Na skupštini je sudjelovalo oko 150 predstavnika srednjih škola iz čitave Bosne i Hercegovine, a najvažnija točka dnevnog reda bila je izbor novog upravnog odbora  (10 članova) i predsjednika organizacije. Za predsjednika je izabran Adnan Vehabović (čestitamo svima!).

Više o svemu na stranici ASuBiH-a.