Najava: "Koga briga", HTV2, 27.10., 15:40
Autor: domagoj babic8, 23. 10. 2009.

Predstavnici NVURH-a, predstavnik učenika Grada Zagreba Luka Orešković i predsjednik Nacionalnog vijeća učenika Domagoj Babić, gostovat će u HTV-ovoj emisiji za mlade "Koga briga?" u utorak, 27. listopada. Tema je predstavljanje NVURH-a, našeg rada i planova za budućnost.

U emisiji će biti prikazani prilozi snimljeni 14. listopada s dopredsjednikom NVURH-a, Benjaminom Tkalčecom i Krunoslavom Habunekom (predstavnikom NVURH u odboru za dodjelu nagrade "Luka Ritz" ove godine)

Što je nacionalno vijeće učenika, čime se bavi, može li i kako utjecati na školski i izvanškolski život učenika, kome i koliko uspješno prenosi učeničke probleme, zahtjeve i prijedloge – teme su o kojima će se razgovarati u emisiji „Koga briga“. Gosti ove emisije bit će predsjednik Nacionalnog vijeća učenika  Republike Hrvatske Domagoj Babić i  predstavnik Grada Zagreba u NVURH-u , Luka Orešković. Emisija je na rasporedu u utorak, 27. listopada, u 15:40 na HTV2. Budite uz nas!

Voditeljica: Zlata Muck
Novinarka: Tina Zlatar