Izbori u svim županijama završeni
Autor: domagoj babic8, 7. 4. 2010.

Učenički izbori za članove Nacionalnog vijeća učenika na dvogodišnji mandat su završeni.

U svim županijama održani su izbori za predstavnike učenika, s izuzetkom Karlovačke, koja je imenovala svog predstavnika, no i to će se pitanje riješiti na obotsrano zadovoljstvo.

Kroz koji dan na našim stranicama osvanut će imena i kontakti predstavnika svih županija, njihovih zamjenika, kao i članova Glavnih odbora u većim županijama (više od 60 škola).

Prva sjednica NVURH-a u novom sazivu, koji će predstavljati učenike osnovnih i srednjih škola RH sljedeće dvije godine, mogla bi se održati već za dva tjedna.