Vijeće učenika Zagreba u spomen na Luku Ritza
Autor: domagoj babic8, 16. 6. 2010.

11. lipnja, s početkom u 18 sati, ispred Grafičke škole u Zagrebu, Vijeće učenika Grada Zagreba organiziralo je koncert povodom dodjele nagrade "Luka Ritz", u znak sjećanja na pokojnog Luku.

Svako dijete ima pravo na sigurnost i život bez straha. Stogaje Vijeće učenika Grada Zagreba organiziralo koncert sjećanja na Luku Ritza i ostale žrtve nasilja kako bi prenijeli ovu poruku svoj djeci u Republici Hrvatskoj.  Koncert je bio besplatan, a svirao je bend Over Power. Koncertu su nazočili i roditelji pokojnog Luke.

Ovdje možete pročitati vijest HRT-a i pogledati videoprilog o koncertu i dodjeli nagrade.